Історична довідка:
На початку вулиці, складається з чотирьох споруд: головного будинку на червоній лінії забудови вулиці й трьох флігелів, два з яких фланкують фасадний будинок, третій розташований на тильній межі ділянки. Споруди утворюють периметральну забудову з замкненим внутрішнім подвір'ям. Садибу виділили в забудові кварталу в серед. 19 ст., до 1940-х рр. мала № 3. Першою з відомих власників була міщанка Кирилова, з кін. 1870-х рр. — купець М. Цитович, який здавав у найм розміщені на ділянці дерев'яні споруди — фасадний будинок та флігелі. У 1900—01 ділянку придбав купець М. Вайнтраб, який на місці дерев'яного будинку звів на червоній лінії вулиці прибутковий будинок і два житлові флігелі, що його фланкують. У 1910-х рр. споруджено третій флігель — на тильній межі ділянки.
Головний будинок (№7). На червоній лінії забудови вулиці. Постраждав у період Великої Вітчизняної війни. В 1950-х рр. проведено капітальний ремонт, змінено первісне планування. Чотириповерховий з підвалами, цегляний, пофарбований (перший поверх тинькований), у плані прямокутний, з великим центральним ризалітом з боку подвір'я. Підвали перекриті склепіннями, верхні поверхи — з пласкими перекриттями. Дах двосхилий, з бляшаним покриттям. Двосекційний, секції розділяє наскрізний проїзд на внутрішнє подвір'я. Кожна секція має парадні та чорні сходи.
Виконаний у стилістиці історизму з використанням елементів ренесансної та класицистичної архітектури. Головний фасад насичений архітектурним декором, центральну частину виділено на першому поверсі входом і проїздом на подвір'я, завершено невеликим фронтоном складної форми. Другий та третій поверхи будинку мають прямокутні віконні прорізи, четвертий оформлено вікнами з напівциркульними перемичками. Всі прорізи мають лиштви й завершені замковими каменями у вигляді об'ємних волют, від яких розходяться гірлянди. Підвіконні полички декоровано рельєфними пальметами (третій—четвертий поверхи) й меандровими стрічками (другий поверх). Третій та четвертий поверхи по центру об'єднано тричвертєвими колонами композитного ордера, вікна фланковано пілястрами та напівколонами коринфського ордера. Перший поверх з великими вітринними вікнами не має архітектурного оздоблення. Композицію фасаду завершено декоративним фризом з горизонтальними полями рослинного орнаменту та вертикальними акцентами кронштейнів. Оформлення інтер'єрів не збереглося.
Флігель (№ 7-а). На тильній межі садиби, паралельно головному будинку. П'ятиповерховий з підвалом, цегляний, пофарбований, у плані П-подібний, з двома бічними ризалітами. Перекриття пласкі, дах двосхилий, з бляшаним покриттям. По центру головного фасаду — вхід з арковим завершенням. Первісний об'єм чотириповерховий, п'ятий (аттиковий) поверх добудовано у 1940-х рр. Архітектурне оздоблення стримане, виконане в цеглі, по центру фасад декоровано пілястрами, вікна з замковими каменями.
Флігель (№ 7-б). На правій межі садиби, перпендикулярно до головного будинку.
Чотириповерховий з підвалом, цегляний, пофарбований, у плані прямокутний. Перекриття пласкі, дах односхилий, з бляшаним покриттям. Виконаний у цегляному стилі. Головний фасад у центрі має невеликий вузький ризаліт на одне вікно, фланкований лопатками. Наріжні частини будинку заокруглені. Прямокутні вікна без лиштв завершено замковими каменями, по периметру будинку проходить профільований карниз.
Флігель (№ 7-в). На лівій межі ділянки, перпендикулярно до головного будинку.
Шестиповерховий (первісний об'єм чотириповерховий, два верхні поверхи надбудовано у 1950-х рр.), цегляний, пофарбований, у плані прямокутний, з центральним ризалітом, завершеним декоративним фронтоном. Перекриття пласкі, дах вальмовий, з бляшаним покриттям. Архітектурно-композиційне вирішення аналогічне флігелю № 7-б. Декор фасадів змодельовано у цеглі.
Містобудівне значення має весь комплекс споруд на ділянці, що зберегла структуру міської садиби кін. 19 — поч. 20 ст.
Тепер на першому поверсі головного будинку сервісний центр «Самсунг» і магазин «Вернісаж» [1285].