Історична довідка:
Побудований у стилі модерн з елементами історизму. Чоловий фасад має симетрично-осьову композицію зі сходовим вузлом у центральній частині. Дверний отвір по осі фасаду оздоблено двосхилим металевим піддашком, фланковано пілястрами. Фасад членується віконними прорізами з прямими перемичками. Перший та другий поверхи розділено гуртом. Вікна другого — четвертого поверхів оздоблені модифікованими сандриками та підвіконними поличками. На фасаді розміщено балкони. Пластичне оздоблення складається з підвіконних фільонок на рівні четвертого поверху, декоративного ліплення геометричної форми на рівні третього поверху, поодиноких та парних рустованих пілястрів, що чергуються. Фасад завершено профільованим карнизом.
Дворовий фасад з центральним ризалітом має прямокутні вікна, деякі з яких оздоблено модифікованими сандриками. З другого по четвертий поверх на фасаді містяться балкони. Між першим та другим поверхами — міжповерховий профільований гурт. Фасад завершує профільований карниз, оздоблений дентикулами.
Флігель (№ 35-б). У глибині забудови садиби, паралельно головному будинку.
Чотириповерховий на підвалі, цегляний, пофарбований, у плані прямокутний, з центральним ризалітом на тильному фасаді. Дах вальмовий, бляшаний.
Чоловий фасад має симетрично-осьову композицію, членується віконними прорізами з прямими перемичками, оздобленими модифікованими сандриками. Перший та другий поверхи фасаду членуються гуртами та лопатками. По периметру споруду вінчає карниз, оздоблений дентикулами.
Дворовий фасад з центральним ризалітом має прямокутні вікна, оздоблені лінійними сандриками. На рівні другого-четвертого поверхів розміщено балкони.
Будинки — зразок забудови міської садиби поч. 20 ст., якій притаманні стриманість композиційного рішення фасадів та використання декоративних елементів, характерних для стилістики модерну.