Історична довідка:
Ділянка виходила також на вул. Велику Васильківську (тепер Червоноармійська), тому прибутковий будинок планувався наріжним, багатосекційним. Але домовласник збудував лише невеликий об'єм на вул. Л. Толстого. У 1950-х рр., на розі вулиць Червоно армійської та Л. Толстого зведено будинок у стилістиці радянського ретроспективізму. В 1910-х рр. у фасадному будинку містилася шлунково-кишкова лікарня І. Бендерського. Композиція головного фасаду симетрично-осьова. Бічні осі підкреслено розкріповками, завершеними високими тридільними аттиками з центральною підвищеною частиною. На рівні третього-, четвертого поверхів розкріповки фланковано масивними півколонами великого ордера. Фасад акцентовано чотирма скульптурами каріатид на рівні другого поверху, які підтримують півколони (в проекті скульптури відсутні). Віконні прорізи першого-, третього поверхів прямокутні, увінчані сандриками і замковими каменями. Прямокутні підвіконні фільонки декоровано ліпленим рослинним орнаментом. Вікна розкріповок на рівні четвертого поверху півциркульні, зі спрощеними архівольтами, акцентованими клинчастими замковими каменями. Збереглося шість балконів з металевими ажурними огорожами. Стіна першого поверху оформлена дощаним рустом. Прямокутний дверний отвір парадного входу перекривають двостулкові двері.
Будинок — типовий зразок житлової споруди кін. 19 ст.
Тепер у напівпідвалах та на першому поверсі торговельно-розважальні заклади [1738].
Є наступні зміни на фасаді
Шкляні або пластикові балкони, Кондиціонери, Прибудови, Великі вивіски комерційних установ
Текстовий опис стану пам'ятки
Чотириповерховий з напівпідвалом, цегляний, тинькований, пофарбований, у плані прямокутний. Дах двосхилий з бляшаною покрівлею. Перекриття пласкі. Виконаний у стилістиці історизму.
Зараз на 1-му поверсі містяться різні установи, кафе та магазини. На внутрідньому фасаді багато установок, що пов"язані із кухнею: кондеціонери, витяжки.