Історична довідка:
Головний будинок (№ 20). Чоловим фасадом виходить на червону лінію забудови вулиці.Шестиповерховий на цокольному поверсі, цегляний, пофарбований, у плані Т-подібний. Односекційний, має парадну та чорну сходові клітки, ліфтову шахту. Проїзд на подвір'я розміщено праворуч головного входу. Перекриття пласкі, дах двосхилий, з бляшаним покриттям.
Первісний п'ятиповерховий об'єм споруджений у стилі історизм з елементами класицистичної архітектури та модерну. Декор фасадів змодельований у цеглі. Шостий поверх надбудовано, вірогідно, у 1950-і рр., стильових ознак не має. Композиція головного фасаду триосьова, симетрична. Головну вісь виділено вузьким ризалітом, на першому поверсі акцентовано входом з арковим завершенням, оформленим широким профільованим архівольтом з замковим каменем. Ризаліт завершено аттиковим поверхом з напівциркульним фронтоном. Всі три осі на другому - третьому поверхах фланковано рустованими лопатками, на четвертому та п'ятому лопатками з орнаментальними композиціями у верхній частині. Вікна першого - четвертого та шостого поверхів прямокутні, (другого і четвертого з замковими каменями), п'ятого — мають аркові перемички, обрамлені сандриками також із замковими каменями. Завершує п'ятиповерхову композицію карниз з аркатурою. Дворовий фасад виконано без застосування архітектурного та скульптурного декору (крім простих міжповерхових гуртів з сухариками).
В інтер'єрі головного вестибуля збереглися карнизні гурти, первісні металеві огородження сходів та підлога з кольорових кахлів серійного виробництва. Рисунок підлоги складається в композицію зі стилізованих чотирилисників жовтого кольору та меандрового візерунка коричневого кольору.
Флігель (№ 20-б). На одній осі з головним будинком, повторює його конфігурацію. У 1950-х рр. надбудовано п'ятий поверх.
П'ятиповерховий з напівпідвалом, цегляний, пофарбований, у плані прямокутний з ризалітом на тильному фасаді, односекційний. Перекриття пласкі, дах двосхилий з бляшаним покриттям. Фасади виконані в стилі історизм із застосуванням елементів класицизму та готики. Наріжні частини будинку фланковано лопатками з простим гео-метричним декором, змодельованим у цеглі. Вікна з клинчастими перемичками і замковими каменями, центральний вхід має готичну лучкову перемичку. В головному вестибулі корпусу збереглася підлога з кольорових кахлів, рисунок та композиція яких ідентичні підлозі вестибуля фасадного будинку.
Флігель (№ 20-в). Вбудований у ризаліт першого флігеля, по лівій межі садиби.
П'ятиповерховий з напівпідвалом, цегляний, пофарбований, у плані Г-подібний, утворює друге внутрішнє подвір'я. Перекриття пласкі, дах двосхилий, з бляшаним покриттям.
Фасади — з простим архітектурним оздобленням, вікна мають клинчасті перемички з замковими каменями, на четвертому поверсі — з вухатими лиштвами, підвіконні фільонки першого поверху профільовані, міжповерхові карнизи простого профілю.
Садиба є характерним і водночас цікавим зразком міської забудови поч. 20 ст.
Тепер цокольний поверх головного будинку використовується під торговельні та офісні приміщення, в обох флігелях частину приміщень зайнято під офіси [1266].
Є наступні зміни на фасаді
Шкляні або пластикові балкони, Кондиціонери, Великі вивіски комерційних установ