Ж и т л о в и й б у д и н о к, 1899 (№ 13/21). Чоловий фасад розташований вздовж пров. Т. Шевченка, торець виходить на пров. Михайлівський. Чотири-, п'ятиповерховий, за рахунок перепаду рельєфу, цегляний, пофарбований у плані складної конфігурації, двосекційний. Оздоблений у цегляному стилі. Чоловий фасад симетричний з центральним проїздом на подвір'я. Обабіч містяться ризаліти на один віконний проріз, підкреслені знизу рустованими лопатками на третьому—четвертому поверхах, пілястрами. Міжвіконні простінки на другому—четвертому поверхах оздоблено рустованими пілястрами; підвіконня — прямокутними нішами (другий, четвертий поверхи) та виступними цегляними деталями. Надвіконня декоровано мереживом зуб-чиків (другий, четвертий поверхи) та замковими каменями (перший—третій поверхи). Вінцевий карниз містить смужку сухариків. Аттики ризалітів підкреслені мереживом аркових деталей Збереглися дерев'яні різьблені двері парадного входу до другої секції. Рустований торцевий фасад членовано по вертикалі трьома рядами вікон та одним рядом бленд.
Зараз у будинку знаходяться різноманісні фірма, реклама яких знаходиться на фасадах. надбудовано також мансардний поверх, всі вікна замінено, добудовані балкони, вставлені числеленні кондиціонери.
Житловий будинок, кін. 19 ст.(№ 13/21-б). Прилягає до будинку № 13/21 з боку пров. Михайлівського. Триповерховий, цегляний, пофарбований, у плані прямокутний, односекційний. Виконаний у цегляному стилі. Чоловий фасад має асиметричну композицію, підкреслену розміщенням входу у будинок на лівому фланзі та потрійним вікном другого поверху на лівому. Другий поверх оздоблений лопатками з подвійним рустом. Вікна — двостулкові, мають лиштви з прямими сандриками, отороченими мереживом цегляних зубчиків на верхніх поверхах та замкові камені на першому. Вінцевий карниз оздоблено зубчиками. Над входом — двосхилий металевий піддашок на металевих витонченого малюнка кронштейнах. Дворовий фасад вирішено лаконічно.
Зараз це звичаний житловий будинок.
Ф л і г е л ь, 1875 (№ 13/21-в). На подвір'ї, паралельно провулку. Триповерховий з мансардою, цегляний, фарбований, у плані ускладненої прямокутної форми. Первісна коридорна схема планування збережена. Вирішений у цегляному стилі. Чоловий фасад за проектом мав симетричну композицію. Тепер у зв'язку з переплануванням першого поверху симетрія дещо порушена. Основа композиції — два бічні ризаліти на три вікна, що виступають над дахом. Горизонтальні членування формують гурти над першим та третім поверхами. Вікна — двостулкові, прямокутні, в мансарді — укорочені. Міжвіконні простінки другого та третього поверхів декоровані вертикальними фільонками, підвіконня другого поверху — горизонтальними нішами. Над віками другого поверху та мансарди проходить смуга меандру. Ризаліти на рівні мансардного поверху мають вузькі прорізи, оздоблені зигзагоподібними деталями та поребриком. Вінцевий карниз складається з поличок. Торцевий фасад з боку пров. Михайлівського оформлено як торець ризаліту.
Зараз тут знаходяться численні фірми та приватні організації. Вікна замінені, добудований вхід.