Історична довідка:
Під час Великої Вітчизняної війни горів. Відновлений 1948. П'ятиповерховий, цегляний, пофарбований, у плані Т-подібний (з ризалітом чорних сходів на дворовому фасаді), односекційний. Перекриття пласкі, дах двосхилий, з бляшаним покриттям. Оздоблений у цегляному стилі із застосуванням ліплених ренесансно-барокових елементів. Симетрія загальної побудови виявлена в композиції головного фасаду з центральним порталом входу й двома рядами балконів на флангах з ажурними металевими ґратами у вигляді волютоподібних арабесок.
Ярусність фасаду підкреслено гуртами та різноманітним оформленням міжві- конь: на перших трьох поверхах — поярусними лопатками (на другому й третьому — рустованими), на четвертому й п'ятому поверхах — спільними модифікованими пілястрами із зубчастим завершенням, прикрашеним ліпленою фільонкою й накладним картушем. Вікна переважно прямокутні, на п'ятому поверсі — аркові, із замковими каменями. Рясно декорований портал входу заввишки у два поверхи включає розташоване над дверима аркове вікно й завершення у вигляді п'ятигранного щипця.
Зовнішнє оздоблення характерного для кін. 19 — поч. 20 ст. прибуткового будинку вирізняється насиченістю й розмаїттям декоративно-пластичних прийомів.
1903 у будинку проживав Шліхтер Олександр Григорович (1868—1940) — політичний і державний діяч, акад. ВУАН (з 1929). Приїхав у Київ восени 1902. Був агентом газети «Искра», увійшов до складу Київського комітету РСДРП (1902—04), який стояв на меншовицьких позиціях. Один з організаторів групи «Вперед» у лютому 1905. Працював в Управлінні Південно-Західної залізниці. 14 серпня 1903 був одним з керівників загального політичного страйку в Києві, в якому взяли участь робітники Головних залізничних майстерень і депо та інших великих підприємств міста, загалом понад 15 тис. робітників 100 підприємств. У радянський час мешкав на сучасній вул. Терещенківській, 5.
Є наступні зміни на фасаді
Шкляні або пластикові балкони, Кондиціонери, Великі вивіски комерційних установ