Історична довідка:
Зведено у садибі дворянина Ф. Квецінського на місці двох дерев'яних двоповерхових житлових будинків 1860-х рр. Використовувався як прибутковий.
Чотириповерховий на заглибленому в приямок цокольному поверсі, цегляний, пофарбований, односекційний, у плані П-подібний. Перекриття пласкі, дах двосхилий, з шиферним покриттям. Первісно на першому поверсі розташовувалися торговельні приміщення та їдальня, в цокольному пральня. Вхід з боку вул. Саксаганського. Вхідна група складається з прямокутного в плані вестибуля, що з'єднується з центральною сходовою кліткою арковим отвором. Парадні й чорні кам'яні сходи вписано в об'єм невеликого ризаліту.
Оздоблений у стилі історизм з використанням ренесансних деталей. Композиція чолових фасадів симетрична дво- осьова. Осі, що фланкують наріжну та торцеву частини будинку, мають вигляд розкріповок, завершених прямокутними аттиками. Вікна прямокутні, з клинчастими перемичками й замковими каменями, на четвертому поверсі в розкріповках — аркові віконні прорізи.
Головний вхід виконано у вигляді порталу з арковою перемичкою, увінчаною прямокутним сандриком, поле якого первісно було прикрашене рослинним ліпленим орнаментом. Архітектурне вирішення фасадів та декоративні вставки надвіконь змодельовано в цеглі. Вертикальні членування фасадів (міжвіконні та наріжні лопатки) рустовані, горизонтальні гурти простого профілю. Орнаментальні мотиви рослинного характеру, розташовані в надвіконних фільонках четвертого поверху розкріповок та в підвіконних фільонках першого поверху, виконано в гіпсі.
Інтер'єри кімнат, за архівними даними, було оформлено ліпленим декором на стелях та падугах, тонованим під колір шпалер. Дубова паркетна підлога — виробництва Здолбунівської фабрики «Тайкури». Збереглися первісні огородження центральної сходової клітки, рисунок яких повторював орнамент ґрат балконів (тепер замінені). Будівля — цікавий зразок великого прибуткового будинку в стилі історизм.
Є наступні зміни на фасаді
Кондиціонери, Великі вивіски комерційних установ