Історична довідка:
Остаточно сформована 1900—01, коли її власником був київський купець Є. Солтанов. У спорудах садиби в різний час розміщувалися: шпалерна майстерня, магазин бляшаних виробів, майстерні з виготовлення чоловічого одягу та ремонту взуття.
Г о л о в н и й б у д и н о к, кін. 19 ст. № 10/18. На розі вул. Хорива, на червоних лініях забудови вулиць. Складається з двох різних за часом побудови об'ємів. 1888 зведено наріжний двоповерховий будинок, який бл. 1898 надбудовано. 1900 впритул до нього на червоній лінії забудови вул. Межигірської споруджено триповерховий будинок; підписку про нагляд за будівництвом надав арх. М. Клуг. Обидва об'єми з мезонінами, фасади на вул. Ме- жигірській об'єднує ідентичний декор. Триповерховий з двома мезонінами (на одну квартиру кожний), мурований, пофарбований, у плані прямокутний. Перекриття пласкі. Покрівля даху бляшана.
Чолові фасади оформлено у стилі нео-ренесанс. По горизонталі розчленовано розкріповками, фланкованими пілястрами та лопатками, по вертикалі — міжповерховими карнизами. Карниз другого поверху підкреслено дентикулами. На рівні першого поверху бічні лопатки розкріповок рустовано, прямокутні віконні прорізи акцентовано рельєфними клинчастими перемичками та підвіконними фільонками. Вікна другого поверху оформлено маскаронами і ліпленими гірляндами квітів, сандрики вісьмох півциркульних вікон на тому ж рівні — картушами з пальметами. На полях віконних парапетів вміщено горизонтальні фільонки з орнаментальним заповненням, у міжвіконних простінках — фільонки з гірляндами.
Фасад на вул. Хорива прорізано прямокутними вікнами. Розкріповки підкреслено лопатками з фільонками, оздобленими ліпленими гірляндами з квітів. Архівольти півциркульних віконних прорізів фасаду на вул. Хорива прикрашено маскаронами та гірляндами.
Вхідні портали з трикутними фронтонами акцентовано розміщенням на їх осях аркових вікон верхніх поверхів. Фасади завершує карниз значного виносу на кронштейнах, підкреслений рядом дентикул. Симетрію фасадів порушують мезоніни: на вул. Межигірській над центральною розкріповкою, на вул. Хорива — над розкріповкою з правого боку.
Садиба — зразок прибуткового житлового комплексу в Подільській частині міста [1882].
Є наступні зміни на фасаді
Шкляні або пластикові балкони, Кондиціонери, Надбудови, Великі вивіски комерційних установ, Інше, Наявні дві надбудови на 4-му поверху, частково фасад 1-го поверху пофарбовано фарбою невідповідного кольору