Історична довідка:
З тильного боку ділянку укріплено високим підпірним муром. 1893 ділянкою з одноповерховою забудовою володів губернський секретар П. Дідковський. Триповерховий, односекційний будинок, на кожному поверсі якого розташовувалися дві великі квартири, споруджено на ділянці домоволодіння, яка з того часу приблизно до 1916 належала інж. І. Петрову. 1939 будинок з квартирами для співробітників 4-ї полі-графічної фабрики ім. Леніна надбудовано четвертим поверхом і відремонтовано за проектом інж. Г. Тандаріна (проектне бюро райжилуправління Мо- лотовського р-ну м. Києва).
Чотири-, шестиповерховий з підвалом, мурований, у плані Т-подібний. Складається з двох у плані прямокутних об'ємів: чотириповерхового чолового та шестиповерхового тильного. На поперечній осі у центрі плану розташовано дві суміжні сходові клітки з гранітними (на металевих косоурах) і дерев'яними двомаршовими сходами та виходами на вулицю й у двір. Над сходовими клітками — ліхтарі денного освітлення. Застосовано поповерхову систему двоквартирної секції: дві квартири — трикімнатні та дві — двокімнатні. Планування тильного крила двобічне, визначене центральним поздовжнім капітальним муром, чолового крила — двобічне з розміщенням у його центральній частині розподільного тамбура-коридора сходової клітки. Вздовж глухого торця влаштовано проїзд у двір. Перегородки — муровані з цегли, з дерев'яною обшивкою.
Перекриття: квартир — пласкі, по дерев'яних балках, залізобетонні (над санвузлами); підвалів — поперечні лучкові склепіння на двотаврових металевих балках. Підлоги — паркетні (у кімнатах), дощані (у кухнях), з керамічних плит (у санвузлах). Дах двосхилий по дерев'яних кроквах, покрівля бляшана.
Чоловий фасад оформлено у стилі неоренесанс. Композиція центрально- осьова, симетрію дещо порушено бічним отвором проїзду. Центральну вісь фіксовано порталом головного входу та одноосьовою розкріповкою, завершеною високим прямокутним аттиком. Ідентичні аттикові завершення бічних симетричних розкріповок утворюють тризубчастий силует будинку. Фасад поділено системою міжповерхових ба- гатопрофільних гуртів. Ордерне рішення його елементів поповерхове. Основу побудови складає членування горизонтально рустованих (перший—другий поверхи) й гладенько тинькованих (третій—четвертий поверхи) стін ритмом ідентичних віконних порталів, що є композиціями з двох флангових пілястр, горизонтального сандрика та підвіконної фільонки. Найбільш ретельно оформлено другий та третій поверхи. Первісно верхній третій поверх завершено потужним, пластично проробленим карнизом, горизонталь якого підкреслено стрічкою розчленованого ліпленими кронштейнами фриза. Пластика широкого дрібнопрофільованого вінцевого карниза порівняно спрощена. Декор нижнього поверху більш лаконічний. Прямокутні вікна заглиблено у пласкі прямокутні ніші. Пластичним акцентом є ордерне рішення порталу півциркульного отвору головного вхо-ду, що являє композицію з півциркульного архівольта та двох флангових квадратних колон на високих призматичних тумбах. Додатковими декоративними акцентами є ажурні металеві огородження двох бічних рядів балконів. Рішення дворових фасадів має спрощений утилітарний характер. Стіни прорізано нерегулярним ритмом квадратних і прямокутних вікон й розчленовано простими міжповерховими гуртами.
У деяких житлових кімнатах збереглися ліплені падуги та карнизи, залишки первісних голландських кахляних печей, паркетні підлоги.
Будинок — виразний зразок середньо- масштабної житлової споруди кін.
18 ст. у центрі міста.
Тепер тут міститься Посольство Королівства Данія [1839].